Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zadzwoń do nas: 61/855-20-88

Chemia przemysłowa w sprayu – dlaczego warto wybrać aerozol?

 

W ofercie produktów chemii przemysłowej marki KEMA bardzo wiele środków jest dostępnych w postaci aerozolu. Producent ITW Spraytec ukierunkował swoją produkcję smarów, środków czyszczących, zabezpieczających w około 80% na opakowania aerozolowe. Czy jest to celowy zabieg? Z pewnością tak. Marka KEMA pochodzi ze Skandynawii, gdzie tego typu opakowania cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Z preparatów chemii przemysłowej marki KEMA korzystają największe fabryki w Skandynawii. 

W Polsce także stale rośnie zainteresowanie chemią w sprayu. Z tego powodu nazwa naszej strony to aerozol.eu – czyli narzędzia w puszcze. Narzędzia do konserwacji, utrzymania sprawności i czystości maszyn i urządzeń dla działów utrzymania ruchu bez względu na branżę. Choć można wyróżnić grupy produktów KEMY dedykowanych do konkretnych segmentów rynku np. atestowane certyfikatem NSF środki chemii spożywczej.

 

Chemia przemysłowa w sprayu – dlaczego właśnie taka forma opakowania?

 

Po pierwsze wygoda zastosowania – smary w sprayu aplikuje się szybko i sprawnie. W niektórych aerozolach KEMY dodatkowo dołączono cienką rurkę do bardzo precyzyjnej aplikacji środka na małym obszarze np. w szczeliny maszyn. Użycie smaru w sprayu pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i części maszyn oraz umożliwia w miarę równomiernie nałożenie środka. Należy przy tym pamiętać, aby nadmiar aplikowanego preparatu usunąć. Doskonale mogą w tym celu służyć przemysłowe ręczniki przemysłowe SCRUBS, które doskonale usuwają różnego rodzaju środki chemii technicznej, a przy tym można nimi umyć zabrudzone ręce.

 

Aerozole techniczne KEMY w sprayu

 

KEMA posiada szerokie portfolio środków do wielu zastosowań. Są to preparaty czyszczące, oleje ochronne, oleje przeciwzużyciowe, oleje silikonowe, powłoki zabezpieczające, metaliczne, odrdzewiacze, odmrażacze, zamrażacze, kleje i uszczelniacze. Nawet wśród smarów poza opakowaniami w paście są dostępne także wybrane smary w sprayu. Dla kilku produktów w ofercie KEMA posiada także opakowania większe w postaci kanistrów 5L lub beczek 200L.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Powrót do listy artykułów na blogu.

 

 

 

Polecamy: