Odrdzewiacze

powłoka antykorozyjna w sprayu Kema AR-326
01 czerwca 2023

Powłoka antykorozyjna Kema AR-326

  • doskonale chroni przed rdzą i korozją
  • posiada zdolności penetrujące
  • po naniesieniu pozostawia cienki film olejowy
  • polecana do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

 

Powłoka antykorozyjna Kema AR-326 - informacje szczegółowe:

Powłoka antykorozyjna Kema AR-326 to doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Jest to środek w sprayu, który nie zawiera wosku. Posiada również właściwości odrdzewiacza. Polecany szczególnie w przemyśle tekstylnym, maszynowym, samochodowym, stoczniowym i rolniczym. Nadaje się również do mechaniki precyzyjnej. Doskonale przenika w zakamarki skomplikowanych elementów chroniąc przed korozją.

 

Powłoka antykorozyjna  może być również używana do rozluźniania skorodowanych połączeń gwintowych. Po naniesieniu pozostawia cienki film olejowy. Głównym składnikiem środka AR–326 jest olej mineralny. Zawiera on również cząsteczki MOS2. Ten preparat antykorozyjny można z powodzeniem mieszać z innymi olejami, stąd w większości przypadków nie jest wymagane usuwanie go. Części zabezpieczane powłoką antykorozyjną AR–326 można z powodzeniem przechowywać zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Okres przechowywania elementów zabezpieczonych wynosi do 1,5 roku. Jeżeli zajdzie potrzeba odtłuszczenia, polecamy środek MA – 4000, który jest przemysłowym zmywaczem.

Powłoka antykorozyjna AR-326 marki Kema jest dostępna w opakowaniach 5 i 25 L.

 

Pobierz pliki:

Karta techniczna

Karta charakterystyki

O ITW SprayTec

 Wiodący producent profesjonalnych środków chemicznych działający na arenie międzynarodowej. Firma jest obecna w 56 krajach i skupia w swoim portfolio następujące marki produktów: Kema®, Rocol®, Varybond®, Cramolin®, Dykem® i Scrubs®.

 

Skontaktuj się z nami!

KREA sp z o.o.

ul. Kręta 1c 

62-030 Luboń k/Poznania

tel. +48 61 855 20 88

e-mail: spray@krea.pl 

 

 

O KREA

Jesteśmy generalnym dystrybutorem chemii technicznej ITW Spraytec na terenie Polski.

Jesteśmy importerem i generalnym przedstawicielem na Polskę środków chemii przemysłowej Kema® od ponad 30 lat.