arrowO KREA

Krea Sp. z o.o. jest od ponad 25 lat importerem i generalnym przedstawicielem na Polskę produktów Kema ITW Spraytec Nordic.

Kema jest skandynawską firmą, z siedzibą główną w Silkeborgu. Stanowi część ITW Incorporation, która plasuje się w grupie 200 najwiekszych przedsiębiorstw według NYSE, gromadząc ponad 600 firm na całym świecie.

ITW Spraytec Nordic oferuje produkty znanych marek, takich jak ITW Kema® - producenta przemysłowych preparatów technicznych, znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemsyłu.

Strategia rynkowa ITW Spraytec Nordic to sprzedaż poprzez dystrybucję. Jednocześnie kładziemy nacisk na zaangażowanie naszych przedstawicieli handlwoych w utrzymaniu stałego kontaktu z odbiorcami. Częścią tej strategii jest zapewnienie klientom efektywnego i rzetelnego serwisu, zarówno technicznego jak i handlowego.

Każdy pracownik ITW Spraytec Nordic i Krea Sp. z o.o. służy pomocą w rozwiązywaniu problemów oraz najlepszym doborze produktów, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, ochrony środowiska i etyki.

Zapewniamy Państwa, że wybór ITW Spraytec Nordic na partnera w interesach to właściwa decyzja.

krea logo
KREA sp. z o.o. • 62-032 Luboń • ul. Kręta 1 • tel. +48 61 855 20 88 • dystrybucja@aerozol.eu